Forum Dolomity.PL - Forum Strona Główna Dolomity.PL - Forum
Forum o Dolomitach. Forum zamknięte. Ze względu na uporczywe SPAMOWANIE oraz wymogi prawne nakazujące rejestrację zbiorów danych osobowych (NIE ZBIERAMY ANI NIE PRZETWARZAMY ŻADNYCH DANYCH OSOBOWYCH - stąd decyzja o zamknięciu forum.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dojazd

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Dolomity.PL - Forum Strona Główna -> Transport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dolomity
Gość

PostWysłany: Sob Cze 18, 2005 12:14 pm    Temat postu: dojazd Odpowiedz z cytatem

Cześć ;-) Szukam informacji na temat dojazdu w Dolomity. Niestety nie mamy własnego samochodu musimy więc skorzystać z transportu publicznego. Czy ktoś może polecić jakieś linie autobusowe? A może wiecie iż jeżdżą busiki z Polski? Będę wdzieczna za wszelkie informacje
Iza . Proszę o odpowiedź na adres izabela.mech@interia.pl
Powrót do góry
dolomity
Gość

PostWysłany: Sob Lip 02, 2005 2:24 pm    Temat postu: Transport Odpowiedz z cytatem

Witam, dojazd w dolomity jest możliwy na wiele sposobów

1) Można autobusem rejsowym do Wenecji. J jechałem np. do Wenecji z Krakowa z biurem Jordan (www.jordan.pl) za około 400zł 2-strony ale to było ze 3 latat temu. Oraz jeszcze jeździłem z Bielska-Białej linia z Katowic do Włoch (nie pamiętam nazwy ) też w granicahc 400zł 2-storny. Teraz jest drożej myślę że 450żł. Z Wenecji dojazd pociągiem około 25zł. Czas z Warszawy ok 32h

2) Pociąg + łapanie stopa. Jedziemy przez Polskę, Niemcy (na wochenende - to przy ząłożeniu że jedzie większa grupka) i na granicy z Austrią np w GaPa - Mittenwald łapiemy stopa bezpośrednio w DOlomity. Czas przejazdu około 40h

3) Łapanie stopa - no to nie przetrenowałem ale myślę że się da skoro się powrotna droga udała. W Polsce można tanio podejchac do granicy.

4) Zabrać się z kimś kto jedzie samochodem. Można szukać przez usenet pl.rec.gory, albo na GW albo na naszym forum . Sporo ludzi się ogłasza że ma 1-2 miejsca wolne i z chęcią zabierze, oczywiście za udział w kosztach paliwa i autostrad. Ten sposób jest bardzo szybki, tani i wygodny - ale niezbyt pewny. Czas ok 16-24h (zależy czy z noclegiem).

Pozdrawiam
Powrót do góry
dolomity
Gość

PostWysłany: Sro Mar 01, 2006 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuje cos szybszego.SAMOLOT do Milanu.Potem autobus.Pozdr.
Powrót do góry
dolomity
Gość

PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 1:14 pm    Temat postu: transport w Dolomity Odpowiedz z cytatem

Hej ludziska :) mam w takim razie pytanie: czy ktoś wybiera sie w Dolomity w te wakacje (lipiec-sierpień) szukam transportu dla dwóch osób (ja i mój chłopak) czy ktoś może wybiera sie autem i chciałby zabrać dwóch sympatycznych pasażerów ;)? Pozdrawiam miłośników gór! Ania
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Dolomity.PL - Forum Strona Główna -> Transport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: